Yapı Dünyam Hakkında

Yapı Dünyam 2022 yılında yapı sektörünün içinde olan firmaların ve kişilerin, sektör ortakları ile olan ticari iletişimlerini hızla sürdürebilmeleri için kurulmuş bir platformdur.

Yapı sektöründe uzun yıllardır sürdürdüğümüz araştırmalar ve izlenimler sonucunda, sektörde hız ve iletişimin önemini gördük. Bu bağlamda sektördeki firmalara, kişilere, kurum veya kuruluşlara fayda sağlayacağını düşündüğümüz, yapidunyam.com platformunu hayata geçirdik.

 Yapı Dünyam sizi pazarda ki tüm üretici, perakendeci, toptancı firmalarla buluşturacak, mağaza sahiplerinin daha hızlı bir şekilde ürünlerini satmasını sağlayacak ve teklif al özeliği ile aradığınız ürüne hızlı ve en ekonomik seçimlerle ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Vizyonumuz

Yapı sektöründe ki online ticareti hareketlendirerek, üreticilerin üretim ağını büyütmek ve Türkiye başta olmak üzere, tüm dünyada sektöre öncü olmak, yön vermek.

 

Misyonumuz

Yapı sektöründe inovatif ve dijital çözümler üretmek, sektördekiler ile birlikte büyümek.

Web sitemizden ve uygulamalarımızdan en iyi şekilde faydalanmanız için çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamıza buradan ulaşabilirsiniz. Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

geri tuşu